advertising-videoجدول قیمت فیلم های صنعتی


شرح خدمات و مشخصات پروژه کلاس A کلاس B کلاس C
استفاده از دوربین 4K سینمایی + + +
استفاده از تجهیزات حرکتی فیلمبرداری + + -
تصویربرداری هوایی + - -
استفاده از منشی صحنه + + +
استفاده از موشن گرافیک + + +
تهیه کلیپ کوتاه از فیلم نهایی + + +
استفاده از گوینده صدا آشنا + + +
استفاده از 2 دوربین بصورت همزمان + - -
صداربرداری حرفه ای + + +
تهیه سناریو + + +
کارگردانی حرفه ای + - -
تدوین حرفه ای و جذاب + + +
استفاده از تایپوگرافی و اینفوگرافی + + -
رعایت ضوابط صدا و سیما + + +
اجرای آرم استیشن + + +
استفاده از تجهزات نورپردازی + + +
فرمت خروجی 4K Full HD Full HD
حداکثر تایم خروجی 20 دقیقه 15 دقیقه 8 دقیقه
مدت زمان تولید 30 روز کاری 20 روز کاری 10 روز کاریفیلم صنعتی چیست؟

فیلم صنعتی به زبان عامیانه فیلمی اختصاصی از کسب و کار شماست. این فیلم می تواند با زبان تصویر کلیه زوایای کسب و کار شما را برای مخاطبان نمایان کند. فیلم های صنعتی برای تمامی واحدهای اقتصادی از مجموعه های کوچک گرفته تا ابرکارخانه های صنعتی کاربرد دارد. شما با در اختیار داشتن یک فیلم صنعتی خوب و حرفه ای می توانید ابعاد مختلف تجارت خود را به بهترین شکل ممکن به مخاطبانتان نمایش دهید.

در ساخت فیلم های صنعتی تجربه و تخصص حرف اول را می زند. استفاده از تجهیزات بروز و حرفه ای، عوامل انسانی متخصص و همچنین سناریوی جذاب و مناسب می تواند کیفیت فیلم شما را به مراتب بیشتر کند. از آنجائیکه اثرگذاری یک فیلم صنعتی ارتباط مستقیم با کیفیت آن دارد می توان نتیجه گرفت که یک فیلم خوب و خوش ساخت می تواند مخاطب خود را برای مشاهده کامل آن ترغیب نماید و در نهایت از آگاهی لازم در خصوص کسب و کار شما برخوردار گردد که این مهم موجب می گردد احتمال تبدیل مخاطبان به مشتریان بالفعل بالاتر رود.

 

industrial-movie

 

تصویربرداری هوایی

استفاده از تصویربرداری هوایی در ساخت فیلم صنعتی می تواند به حرفه ای تر شدن فیلم شما کمک زیادی کند. تصویربرداری هوایی امکانی است که می توان به کمک آن زوایایی را به تصویر کشید که در حالت معمولی هیچکس قادر به دیدن آن نیست. برای فیلم های صنعتی حرفه ای استفاده از این تکنولوژی پیشنهاد می شود.

برای پروژه های صنعتی کلاس A تصویربرداری هوایی بصورت پیش فرض جزو خدمات نمابین محسوب خواهد شد، ولی در صورتیکه تمایل به عقد قرارداد فیلم های صنعتی کلاس B یا C را دارید و همچنین علاقمند به استفاده از تصویربرداری هوایی برای ساخت تیزر می باشید می توانید برای استعلام هزینه اجرای تصویربرداری هوایی با دفتر مرکزی نمابین در تماس باشید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تصویربرداری هوایی می توانید از صفحه تصویربرداری هوایی نمابین دیدن فرمائید.

 

 

 

 


 

سوالات متداول فیلم یا مستند صنعتی

فیلم صنعتی فقط مربوط به صنایع تولیدی میشه یا برای سازمان ها هم استفاده میشه؟

فیلم یا مستند صنعتی به فیلمی گفته میشه که یک کسب و کار رو به روایت تصویر به مخاطبان معرفی میکنه، حالا این کسب و کار ممکنه یک واحد تولیدی باشه، ممکنه یک پروژه عمرانی باشه، ممکنه یک شرکت، نهاد یا سازمان باشه، حتی ممکنه یه مجتمع تفریحی ورزشی باشه. برای به تصویر کشیدن هر کسب و کار یا پروژه ای میشه از فیلم یا مستند صنعتی بهره برد.

قیمت های ارائه شده توی جدول قیمت دیگه تغییر نمی کنه؟

در 90 درصد مواقع تغییر نمی کنه، ولی چون هر پروژه از نظر شرایط محیطی، سناریو، تجهیزات لازم برای اجرا، نیروی انسانی مورد نیاز و غیره، با پروژه دیگه تفاوت داره نمیشه قیمت یکسانی برای همه پروژه ها در نظر گرفت. شما میتونید برای اطلاع از قیمت دقیق پروژه مورد نظرتون با کارشناسان نمابین تماس بگیرید.

آیا برای شروع پروژه لازمه خودمون سناریو بنویسیم و ارائه بدیم یا احتیاجی نیست ؟

این موضوع بستگی به خودتون داره، ما از سناریونویس های حرفه ای برای پروژه هامون استفاده می کنیم، ولی اگر قصد دارید سناریویی که خودتون نوشتید رو اجرا کنیم می تونید اینکار رو انجام بدید، در این حالت هم سناریونویس های ما سعی میکنن اگر ایرادی توی سناریوی مورد نظر شما وجود داره مورد رو بهتون اطلاع بدن و اگر لازم بود سناریو رو ادیت کنن براتون.

شرایط پرداخت به چه شکل هست؟

ابتدا قیمت دقیق پروژه بعد از بررسی کارشناسان مشخص شده و یک پیش فاکتور برای سفارش دهنده صادر میشه که داخل اون مشخصات و توضیحات مربوط به پروژه نوشته شده و قیمت دقیق و مدت زمان اجرا داخلش درج شده، در صورتیکه سفارش دهنده با پیش فاکتور موافق باشه قراردادی مبنی بر اجرای پروژه تنظیم میشه و به امضاء طرفین میرسه، همزمان با انعقاد قرارداد 50 درصد مبلغ نقدا دریافت میشه، 50 درصد دوم هم بعد از اینکه پروژه آماده شد و پیش نمایش اون مورد تایید سفارش دهنده قرار گرفت دریافت میشه و بعد پروژه با فرمت های مورد توافق تحویل داده میشه.