درباره نمابین

شرکت تبلیغاتی نمابین با نام ثبتی پدیده همیار، در بهار سال 1394 فعالیت خود را در حوزه تبلیغات و تخصصاً تبلیغات ویدئویی آغاز نمود. از ابتدا سیاست کلی نمابین، ارائه خدمات با کیفیت و استفاده از خلاقیت در اجرای پروژه ها بوده است. حساسیت زیاد در انتخاب کادر فنی و کارشناسان اجرایی، در نهایت به تیمی حرفه ای بدل شد تا امروز به جد، نقطه قوت نمابین را رقم بزنند. بهره گیری از جوانان متخصص، با تجربه اجرایی بالا، ما را در تولید محصولات ویدئویی با کیفیت و ارائه بهترین خدمت به شما همطنان عزیز یاری کرده است.

شرکت نمابین حاصل تفکری تحول گرا و زیبایی محور است که با قدرت اجرایی بالا و مدیریت علمی در هم تنیده شده تا افتخار اجرای پروژه های بزرکی را در عرض 2 سال فعالیت، نصیبمان کند.

 

نمابین در کلمه

نمابین از تلفیق دو کلمه نما (اشاره استعاری به کادر تصویر) و بین (اشاره به دیدن) بوجود آمده که معنی دیدن نمایی از یک میدان دید خاص را به مخاطب القاء می نماید. مفهوم این کلمه اشاره به برداشت نمایی متفاوت از یک فضای مشخص دارد به شکلی که با چشم در شرایط عادی موفق به دیدن آن نخواهید بود. به بیانی دیگر نمابین را می توان روایت کننده یک مکان مشخص از جهتی نو به زبان تصویر معنی کرد. انتخاب کلمه نمابین برای تاکید این موضوع بوده است که تخصص و تجربه در اجرای پروژه های ویدئویی از مهم ترین فاکتورهای اجرا بشمار می رود، چراکه اگر یک آگهی یا تیزر تبلیغاتی بوسیله کارشناسان این حوزه و با استفاده از تجهیزات بروز و با کیفیت ساخته شود می تواند موضوع مورد علاقه شما را به شکلی به تصویر بکشد که شاید حتی مشاهده ماحصل کار برای خودتان نیز جالب باشد و قطعا به این نتیجه خواهید رسید که حتی خودتان تا به حال موفق به مشاهده آن از این نما نبوده اید.

تصویر موجود نمیباشد
تصویر موجود نمیباشد
تصویر موجود نمیباشد
تصویر موجود نمیباشد

مشتریان ما

تصویر موجود نمیباشد
تصویر موجود نمیباشد
تصویر موجود نمیباشد
تصویر موجود نمیباشد

مشتریان ما

Slider